0
0
0
s2smodern
powered by social2s
feb
18

BenjaminDijkeDit weekend de thuiswedstrijd (inhaal) tegen VCK, een ploeg uit de subtop. Helaas toch weer enkele spelers nog afwezig vanwege vakantie of blessure. Tom Huijskens was aandachtig toeschouwer en had het volgende verslag: .......................... (Lees Meer)

Lebo en VCK probeerden met de lange bal de aanval te bereiken. Immers, het hobbelige veld maakte combinatievoetbal moeilijk. Lebo toonde veel werklust en was zeker niet de mindere als VCK. Toch kwam VCK op 0-1. In de 38ste minuut een dieptebal, de discussie wel/geen buitenspel, maar de VCK speler had er maling aan en maakte de 0-1. Een foutje in de verdediging betekende zelfs de 0-2. Een domper, zeker niet verdiend, maar het gaat om de doelpunten. In de 2e helft kwam Lebo op 1 - 2. Op Benjamin werd in de 16 een (lichte) overtreding gemaakt, penalty aldus de prima leidende Bruggeman. Benjamin schoot de bal binnen, alhoewel de keeper van VCK Joshua den Dolder dichtbij was. Lebo probeerde daarna de 2-2 te forceren, maar bij een uitval toch de 1-3. Weer geen (verdiende) punten, ondanks de gelijkwaardigheid in het veld. Positief de invalbeurt, 25 minuten voor tijd, van Oscar. Er is nog niets verloren.