0
0
0
s2smodern
powered by social2s
apr
01

Dylan

De meeste teams hadden een vrij weekend. De JO17. JO15 en JO11-1 speelden wel hun (vooruitgespeelde) competitiewedstrijd. De JO17 trad .......................... (Lees Meer)

 

aan in Borssele tegen Oostkapelle. De 1e 10 minuten ging nog enigszins gelijk op, maar door een snelle ingooi van Jarmo op Dylan maakte laatstgenoemd de 1-0. Toen ging het snel. Onder toeziend oog van Willem de Keuning (hij traint JO17 op donderdagavond) speelde daarna het team van Pieter de Vos een sublieme 1e helft. Met snel veldspel, goede combinaties, (door)loopacties en mooie doelpunten liep Lebo uit naar een 7-0 ruststand. Doelpunten van Dylan, Kevin, Jarmo, Sieb en Dave. De 2e helft, met enkele wissels aan Lebo zijde, was minder. Dit kwam ook doordat Oostkapelle liet zien toch ook over enkele prima spelers te beschikken. Voor Lebo/SVN/VVB scoorden nog Dylan en Philip (2x), Oostkapelle scoorde ook nog 2x, waarvan 1 een mooi doelpunt. Een vrije trap van 25 meter, een streep. Doelpunt. Jammer dat de coach zich even liet gaan richting de arbitrage. Soms kun je gelijk hebben, maar doe dit dan wat "slimmer" dan met veel bombarie je gelijk willen hebben. Heeft ook negatieve uitwerking op de spelers. Competitie wedstrijd nr. 3 voor JO15.  Nadat we eerste westrijden ten onder waren gegaan, waren we van mening dat het vandaag moest gebeuren. Afgelopen weken goed getraind dus we waren klaar voor Jong Ambon. We stonden de eerste helft vrij aardig, maar we kwamen toch na 10 minuten op achterstand, 0-1. Daarna een mooie goal van Milan, die daarna door goed werk op het middenveld, schoot hij de 2-1 ook binnen. Toch moesten voor de rust nog een goal incaseren, dat maakte de ruststand 2-2. Na de rust een minder Lebo, en na een mooie goal van Jong Ambon kwamen we op achterstand, en konden deze niet meer ombuigen. Volgende week weer een nieuwe week, dus nieuwe kansen. Ook de JO11-1 speelde vandaag zijn 3e wedstrijd en wel uit tegen Arnemuiden JO11-2. Omdat onze eigen JO11-2 vrij was konden we een aantal spelers en hun leider meenemen! We begonnen deze keer wel goed aan de wedstrijd en door goed storen voorin kon Neline, Long in stelling brengen. Hij faalde niet en zo stonden we al snel op 0-1. De wedstrijd kwam daarna in evenwicht en golfde op en neer. Bij ons moest gelegenheidskeeper Milan een paar keer handelend optreden maar dat moest hun keeper ook. Hoe verder de wedstrijd vorderde hoe meer we in de problemen kwamen. Zij hadden net iets meer conditie en hadden op elke positie iemand die meteen oplette, meedeed en overspeelde. Toch duurde het tot net voor rust voordat ze scoorden. In de rust van keeper gewisseld (Pieter kan dat dus ook). En zo gingen we op zoek naar een voorsprong. Uit een mooie aanval leek die er ook te komen maar de keeper redde fantastisch, en bracht ook meteen de spits in stelling. In plaats van een voorsprong werd het een achterstand. Het lukte daarna niet meer om een goeie kans te creĆ«eren en zo werd het onze 4e nederlaag in evenzoveel wedstrijden na de winterstop, met de bekerwedstrijd. Eindstand uiteindelijk 3-1