0
0
0
s2smodern
powered by social2s
apr
10

Naline

De JO17 won de thuiswedstrijd tegen Wolfaartsdijk en voert de ranglijst aan. Pieter de Vos:"in het najaar konden we met moeite winnen, nu ging het vandaag makkelijker, we speelden bjj vlagen in de 1e helft heel goed, maar  ........................................ (Lees Meer)

dit werd afgewisseld met een slechte periode in de 2e helft. 3-0 bij rust,  tevens de uitslag, terechte winst." De JO15 ging op bezoek bij Middelburg, kwam op een 1-0 achterstand en onnodig werd het daarna 3-0. "Mentale weerbaarheid" aldus de coach. JO13:"Vandaag stond een uitwedstrijd naar Kloetinge op het programma. We begonnen op het kunstgrasveld, weer zoekend naar elkaar en ook hoe we verdedigend moesten staan. Kloetinge speelden 4-4-2 waardoor Juli kon doorschuiven op het middenveld om Cas te ondersteunen, maar Juli was hier nog erg zoekende. We kregen 2 goeie kansen maar de keeper reageerde erg alert op de inzetten van Cas en Jesse. We kwamen toch op voorsprong in de 1ste helft door een doelpunt van Jesse. 2de helft hadden we het zwaar omdat Kloetinge ook alles of niets ging spelen. Ze werden paar keer erg gevaarlijk in en rond de 16, maar de verdediging met Jasmijn, Juli, Stijn, Jelmer en Sebas hielden ons op de been. Vandaag de credits aan de verdediging en daar hoort ook onze keeper Owen bij. Op het middenveld deed Cas zijn stinkende best tegen soms 2 of 3 man van Kloetinge. In de 2de helft kregen onze aanvallers goeie kansen door counters, maar vandaag hadden ze een slechte dag. De aanvallers van ons hielden Kloetinge in leven door de 2-0 niet te maken. Gelukkig stonden we achterin als een huis en gaan de 3 punten mee naar Lewedorp. 0-1 winst. Vandaag speelde de JO11-1 een derby tegen DwO JO11-1. Doordat we maar 5 man hadden, moesten we wachten op de JO11-2 tot ze klaar waren. Met ook nog Sem van de JO13 begonnen we sterk aan dr wedstrijd. Helaas vielen de goals aan de andere kant en stonden we ondanks goed spel en een aantal goeie kansen toch met 0-3 achter. Toen kreeg Long het op zijn heupen. Eerst scoorde hij vanuit een goeie corner van Pieter en daarna bleef hij rustig na een mooie pass van Sem. Net na rust maakte hij ook de 3-3. Net toen ik dacht we gaan er op en er over, maakten we achterin een paar foutjes en konden we weer opnieuw beginnen, 3-5....... na goed breed leggen op Milan werd het 4-5 maar het slotakkoord was voor DwO, eindstand 4-6. Allemaal hard gewerkt en goed gespeeld. Sem bedankt en zeker ook Chloe, Zhi, Neline en Kevin van de JO11-2. Super gedaan! We moesten al vroeg vertrekken richting Heinkenszand, aanvangstijd wedstrijd 9:00 uur. Het was prachtig weer om te voetballen en we hadden heel de groep kompleet, 9 man dit is wel eens anders.  We speelden 8 tegen 8 met 2 verdedigers, 4 man middenveld en een diepe spits. Voor de wedstrijd begon hadden we afspraken gemaakt over hoe we gingen spelen, waarop te letten en vooral om het met z'n allen te doen. Hier kwam in de eerste helft weinig van terecht. Heinkenszand speelde goed voor uit en de verdediging kwam al vrij vroeg onder vuur te liggen. Door een slechte uittrap van Chloe en een fout van Kevin en een goede goal van de tegenstander stonden we eind eerste helft al met 3-0 achter. Wij hadden ook nog 2 "ouwe boertjes" in de selectie die met hun handen op de rug liepen te"boeren"(kijken of het gras al groen genoeg is of gaat het misschien al groeien?) Dit en andere dingen maakte de trainer niet echt blij. Dus in de rust was het tijd voor een serieuze speech. Degene met handen op de rug worden gelijk gewisseld ook al betekent dit een man minder. Ook als we een foutje maken, niet gelijk je hoofd laten hangen maar je fout proberen te herstellen. En vooral meer teamspirit met z'n allen de schouders eronder . Dit alles wierp zijn vruchten af in de tweede helft. We wisten de 3-0 achterstand om te buigen tot een 3-3. Met name door veel strijd en beter voetbal. Helaas kregen we vlak voor tijd nog een doelpunt tegen een onthoudbaar schot onderkant lat. Eindstand 4-3 voor de tegenstander. De doelpunten van ons: Robin met een mooie actie van rond het middenveld zelf afgerond, Rowan scoorde na een corner van Zhi, Neline kopte een corner van Robin binnen. Conclusie eerste helft snel vergeten, tweede helft keurig gevoetbald. Hadden we dit heel de wedstrijd gedaan, dan waren de 3 punten voor ons geweest. Volgende week beter. Jo9-1 speelde thuis tegen GPC-1. Een derde klasser die het in het najaar een nivootje lager wilde proberen. Na een paar wedstrijden op het hogere nivo, voor ons, komt er mede door enkele omzettingen steeds meer voetbal in. Helaas voor ons nog steeds geen positief resultaat (2-8 verlies). Maar er zaten 4 makkelijk te voorkomen doelpunten bij, dus met betere concentratie en organisatie kan het alleen maar beter gaan. Doelpunten Sander en Keano en een puike wedstrijd van iedereen. Een heerlijke eerste lentedag. Prachtig weer voor een leuke pot voetbal. Wij moesten thuis aantreden tegen de jongens en meiden van RCS. We hadden elkaar al een keer eerder tegen het lijf gelopen. Dus we wisten ongeveer wat we moesten verwachten. Het ging dan ook lang gelijk op maar wij verloren al snel onze concentratie en felheid. Felheid die ik op een training wel zie mis ik regelmatig op een wedstrijddag erg jammer. Door een gelukkig doelpunt van de tegenstander moesten we in de achtervolging. De achtervolging ja dat was het sleutelwoord deze wedstrijd want we moesten iedere keer weer achter de feiten aan. In de tweede helft was dit beeld niet veel anders we kregen nog een paar kansen maar waren niet altijd effectief. De tegenstander wist ook niet echt meer te imponeren. En zo liepen we naar het eind van de wedstrijd. Volgende week hopelijk alle koppies weer dezelfde kant op en dezelfde felheid als doordeweeks op een training. Eindstand SJO LEBO/SVN/VVB JO9-2 - RCS JO9-4  2-4. JO07-1: Vanochtend met 8 spelers aanwezig op het Lebo veld. De wedstrijd tegen Walcheren jo7-2. Zoals bekend eerst afwachten hoe de tegenstander het doet. We lieten ons passeren en de tegenstander hun gaan en kwamen al snel met 2-0 achter. Gelukkig hebben we nog een doelpunt gemaakt maar de tegenstander ook. Met 1-4 de rust in. Goeie peptalk voor het team en de 2e helft in. Gelijk 2 mooie goals van ons, dat geeft ze wel weer moed maar we waren er nog niet. De tegenstander liet zich niet van de wijs brengen en scoorden er nog 5. Helaas het zat er niet in vandaag. 3-9 verloren. Vandaag is J07-2 afgereisd naar Walcheren om te spelen tegen de J07-4 met prachtig voetbalweer. We speelde 5 tegen 5 zodat we niet hoefde te wisselen en iedereen lekker kon ballen. Vooraf aan de wedstrijd liet iedereen zijn trucjes nog zien om misschien in de wedstrijd te gebruiken. De wedstrijd begon en we hadden de trucjes nog niet gelijk nodig want de tegenstander kwam al snel op voorsprong. We moesten zoeken naar een  goede verdedeging wat nog niet eenvoudig is voor de spelertjes. Eric Koudenburg had nog wel een paar keer de tegenstanders gestopt wat een aantal tegendoelpunten scheelde ,goed gedaan Erik!! Aan de verdediging moeten we op de trainingen nog wat sleutelen maar dat komt van zelf. Ruststand 6-0 even wat drinken en we konden bijna niet wachten tot de tweede helft begon en we gingen proberen om ons te herstellen. In de tweede helft hebben we wel bijna gescoord maar we haalde het doel net niet wat jammer was om de nul weg te werken en de eer te redden. Maar iedereen heeft lekker gevoetbald en we krijgen steeds meer wedstrijdgevoel goed gedaan iedereen!! Eindstand 12-0.