0
0
0
s2smodern
powered by social2s
apr
11

Jarmo

Blijdschap en opluchting bij spelers, trainer, leiders en supporters. Een corner in de laatste minuut, Jarmo van Tatenhove kopt de 1-1 binnen. Toch nog een punt, uit in Vlissingen. Of ............. (Lees Meer)

had Lebo 1 punt gewonnen of 2 verloren? Dit was misschien de vraag achteraf, gezien het spelbeeld. In de 1e helft een iets beter Lebo, wat enkele kansen kreeg maar niet benutte. Ook werd Jasper Verdonk een keer onterrecht terug gefloten bij de 1 op 1 op de keeper vanwege buitenspel, wat het absoluut niet was. Keeper Jasper moest handelend optreden bij 1 van de spaarzame aanvallen van Vlissingen. De 2e helft oogde rommelig vanaf de zijlijn. Zowel bij Vlissingen als bij Lebo veel slordigheden en balverlies. Na een kwartier een cruciaal moment. Een dieptebal op Jasper Verdonk, een Vlissingen verdediger kopt de bal over de uitkomende keeper, Jasper is alsnog te laat om de bal binnen te werken. Daarna toch de 1-0 voor Vlissingen. De verdediging staat verkeerd, de vrijstaande aanvaller schiet de bal keihard achter Jasper, 1-0. Lebo probeert, maar is te onzorgvuldig. Tot de laatste minuut. Een corner, Jarmo kopt prima binnen, opluchting dus bij de 1-1. Zeker verdiend, 1 punt moet je misschien achteraf koesteren, maar er had wellicht meer in gezeten. A.s. zaterdag thuis tegen Walcheren.