0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
sept
16

MilanT

Het blijft altijd mooi om te lezen, de wedstrijdverslagen van onze coaches / trainers. Dank voor jullie inzet en medewerking! We beginnen ............................... (Lees Meer)

met de JO09-1. Een lekker voetbalweertje was het decor voor een mooie pot. Thuis tegen Arendskerke stond op het programma, de laatste test voor de start van de competitie. Het begin was veel belovend al snel lag het eerste doelpunt er in voor ons en we gingen goed van start fel op de bal en geconcentreerd. Het duurde even voordat er nog doelpunten gingen vallen maar die kwamen er echter wel in het verkeerde doel. Reden: concentratie en omschakeling, de tegenstander werd gewoon feller, jammer, was niet echt nodig geweest, maar er is altijd nog een tweede helft. En die begon zowaar maar eens beter als we gewend zijn we pakten het weer goed op en gingen vol in de aanval. Maar dan vergeten we ook wel eens te verdedigen, en als ze dan niet bij de tegenstander in het doel vallen zal je zien dan vallen ze er bij ons in. Ook ging bij sommigen de vermoeidheid weer toeslaan ( meer conditietraining) maar ondanks dat bleven we wel knokken en dat doet mij goed het is pas gebeurd als de scheidsrechter heeft gefloten. Daarom gingen er zowaar toch nog doelpunten vallen aan onze zijde. Blijven vechten voor de bal, betere omschakeling en overzicht bewaren zijn punten waar we hard aan moeten werken. Desondanks helemaal geen kansloze wedstrijd en leuk voor publiek. Eindstand SJO LEBO/SVN/VVB JO9-1  -  s’Heer-Arendskerke JO9-1  5-7. Lebo/svn/vvb JO7-2  s'Arendskerke JO7-2G: Vandaag onze eerste thuis wedstrijd op het sportpark van Nieuwdorp, met lekker voetbalweer, zonnig met later wat lichte regen. Het volledige team was aanwezig en iedereen had er zin. De wedstrijd begon met 4 tegen 4 en 1 wissel aan onze zijde. Eric en Luca zetten ons binnen de minuut op 2-0 voorsprong. En daar bleef het niet bij , Eric wist zich eigen er elke keer door te wurmen waarbij hij nog 5 keer wist te scoren. De teller staat dan op 7-0, maar dat vonden we nog niet genoeg, Isa schoot er ook nog één in en Luca ook nog 2 wat een ruststand van 10-0 opleverde. Even wat drinken en een beetje tot rust komen voor zo ver dat ging. Iedereen weer het veld op voor de tweede helft waarbij de tegenstander het team versterkte met 2 extra spelertjes om ons enigszins een beetje weerstand te bieden, want we waren niet houden. Isa liet de teller oplopen naar de 11-0  en Luca naar de 12-0 ,maar de tegenstander wist ook nog tot scoren te komen en redde de eer voor hun en later nog een keer wat hun teller op 2 zette. Wij maakte af door er nog 2 in te schieten wat een eindstand van 14-2 opleverde. Super goed gedaan iedereen!!!! Op naar de volgende. Vandaag moest JO8 opnieuw door de tunnel om te voetballen, en wel bij HPC. Iets later dan gepland begon de wedstrijd waarin beide teams gelijk opgingen. Het was HPC die de score opende en kort daarna ook de 2-0 binnen schoot. JO8 moest aan de bak om de schade te herstellen. Dit gebeurde ook nog voor rust. Luuk scoorde 2x waardoor de ruststand 2-2 was. In de rust dronken we wat en bespraken we het plan voor de 2e helft. Echter al snel na rust stonden we weer achter 3-2. We probeerden om nog een doelpunt te maken maar hadden veel pech in de afwerking. HPC was wat gelukkiger met de doelpogingen en scoorde nog 3 keer, waardoor de eindstand op 6-2 uit kwam. Volgende week misschien wat meer geluk bij de Meeuwen in Zoutelande. De JO11 moest dit weekend thuis tegen SSV voor de beker. SSV had alles met dikke cijfers gewonnen (wat die in de 5e klasse moeten is een raadsel). Dus nadruk lag om niet met teveel te verliezen. Nadat we het veld smaller gemaakt hadden en 9 spelers overeengekomen waren (niet hun voorkeur) kon de wedstrijd beginnen. Op zich niet slecht gespeeld, SSV was gewoon beter en na 15 min bij de time out was de stand 0-3. Tijdens de time out 1 omzetting gedaan (Sander en Keano van positie gewisseld) en Klaus heeft gezegd dat het geen korfbal is dus kleine overtredingen en schouderduwen mogen. Dit pakte goed uit Keano trapte de bal goed naar voren en de snelle Ryan kon zo in ieder geval de eer redden. Maar dat was het niet, door de opmerking van Klaus durfden we feller te voetballen en gingen Vince en Zhy goed door en veroverden de bal en brachten Ryan weer in stelling 2-3 . Zowaar terug in de wedstrijd, en ik hoorde de leiders van SSV klagen over de ruimtes.  Hiermee zijn we ook gaan rusten, na rust waren we iets minder fel uit de kleedkamer gekomen (overmoed?) en gebruikte SSV goed de ruimte 2-5. Na de time out werkte Sander goed weg en kon Vince scoren. Helaas was het geloof weg en waren we allen moe en werd het nog een ietwat geflatteerde overwinning van SSV, in verhouding tot de getoonde werklust. Eindstand 3-7 (gelukkig geen dubbele cijfers) Wederom trots op jullie, op naar de competitie.De JO15 moest thuis tegen Breskens. Al vanaf de eerste minuut kon je zien dat het eenrichtingsverkeer zou worden. In de eerste helft stonden we al voor met 6-0 door onder andere 4 doelpunten van Milan. De tweede helft hetzelfde verhaal alleen zat de lat 3 keer in de weg. We wisten nog wel te scoren via Cas, Wessel en Jesse. We kregen nog wel een tegendoelpunt te slikken door slecht een vrije trap te nemen vanaf eigen 16. De einduitslag bleef hangen op 10-1 waar het wel 15-1 had kunnen zijn. Volgende week start voor ons de competitie uit naar Zoutelande. JO12 mocht weer richting overkant om onze laatste bekerwedstrijd in en tegen Vogelwaarde te spelen. Dit keer geen uit de kluiten gewassen tegenstander maar een net zo gevarieerd team als wijzelf. Begin ging nog gelijk op maar net voor de eerste time-put prikte Senna er eentje in. Daarna werd het éénrichtingsverkeer en hebben we zeker 20 keer op doel geschoten. Daar gingen er 4 van in maar omdat we achterin heel eventjes slordig waren, stond het 1-5 bij rust. Na rust zelfde beeld, veel aanvallen maar ook veel missen. Uiteindelijk nog 5 keer gescoord dus ook bij ons 1-10. Doelpunten Senna, Long en Neline (1), Jasmijn en Yannick (2) en Milan (3). Maar wat vooral goed ging is dat we veel overspeelden en als team aanvielen EN verdedigden. We gaan in ieder geval met een lekker gevoel de competitie in. JO17 tegen Luctor Heinkenszand, laatste bekerwedstrijd, bij winst haddden we kans om door te gaan, dan moesten we minimaal met 2 doelpunten verschil winnen. In een redelijk gelijk opgaande wedstrijd komt Luctor op 1-0, 15 min na rust valt de 2-0 ongelukkig, daarna is het verzet gebroken en loopt de stand op naar 5-0.