0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
okt
26

Erremuu

Op vrijdagavond 27 oktober j.l. de 4e avond van de techniektraining voor de jeugd. Trainer van Lebo 1, Paulus Poortvliet, nam de leiding over deze training. "Ik zorg wel voor een paar spelers die me willen helpen" aldus Paulus. ...................................... (Lees Meer)

En als je dan ziet wie Paulus heeft meegenomen op deze avond kun je maar 1 ding zeggen: "Voetbalpassie uit Erremuu". Om 18.30 werd er gestart, en gingen Paulus, Jesper, Huib, Jordy, Guus en Jean Paul (zaterdag met NAC 1 tegen ADO) aan de slag. Een uur lang werden de 40 spelertjes bezig gehouden. Kappen, draaien, schieten, schijnbeweging, alles kwam aan bod. Na afloop een dankwoord: Arnemuiden bedankt en de reactie van de trainers: Tot volgende keer! Ook Jasper de Baar pakte zijn keepershandschoenen op, en leerde onze keepers de 1e kneepjes van het keepersvak.

JdeB

JPHecke

PP