0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
okt
29

Chloestreitwolf

Deze morgen gingen de gedachten naar de "pindakaas-reclame" van Lieke Martens. Op deze wat regenachtige en wat koudere morgen (dan we gewend waren) langs de lijn wat "klaagzang". "Het is toch wel koud om te voetballen, .......................... (Lees Meer)

"Ik dacht, ze lassen het wel af". Een tip: zorg voor droge kleren in de rust (thermo-shirt). Ook in de wedstrijdverslagen even wennen aan de echte herfst en komende wintertijd. De JO15 verloor wederom ruim. Ook de JO12 kende een zware wedstrijd. John Bos:"Vandaag speelde de JO12 thuis tegen SKNWK JO12-1. Tenminste er werd met ons gespeeld. Hele goeie tegenstander die goed combineerde en amper stil stond. Aan onze kant had de helft last van het natte weer en speelde de andere helft ver onder z’n niveau.  We kwamen tot 2 doelpogingen over de hele wedstrijd, die er niet in gingen. De tegenstander creëerde heel veel kansen en zij scoorden uiteindelijk 15 keer!!!!! Eindstand dus 0-15, snel vergeten maar. De JO11: Bij voorbaat sorry voor het lange verslag van twee wedstrijden.Voor de Jo11-1 was het een druk weekje. Maandagavond een inhaalwedstrijd in Zoutelande, woensdag "gewoon" trainen, vrijdagavond techniektraining en zaterdag wedstrijddag. Eerst dan nog maar de avondwedstrijd waar door ons eigen toedoen Meeuwen lang meedeed (als je ze er niet zelf inschiet, dan vallen ze aan de andere kant...), maar uiteindelijke toch een mooi en deels geflatteerd resultaat over de streep trokken in een koude maandagavond 3-6 winst. Doelpuntenmakers: Roy (vlugge eerste goal) Vince (2x) , Keano, Noah (mooi opzij gelegd met bekeken schot) en Zhy (droog diagonaal) had de laatste op zijn schoen. Dan de zaterdag (thuis tegen Wemeldinge) we beginnen met een pluim geformuleerd door collega Mark: Ondanks het koude en plensachtige weer, goed om te zien dat er zoveel ouders langs de kant hebben gestaan om de jongens en meisjes aan te moedigen. En natuurlijk een flinke pluim voor de kids zelf. Het was bikkelen. Het was dus koud en nat en het begon echt door te regenen tijdens de wedstrijd. Wemeldinge had er ook 11 dus besloten om het veld groter te maken en 10 tegen 10 te spelen tegen de kou. Wemeldinge begin sterk en wij bleven veel achterin hangen, gezegd dat ze vooruit moesten verdedigen en een tegenstander moesten zoeken en het werd een beter wedstrijdbeeld. Al snel volgde de 1-0 door Vince. Na de time out legde Milan mooi af voor Vince zijn tweede. Daarna een mooi afstandsschot van Noah (3-0) en daarna speelde Keano mooi terug op Noah voor zijn tweede. Voor rust werd het ook nog 5-0  door denk ik Keano.In de rust de natte shirts uitgedaan en de droge trainingsjas aan daarover weer het natte shirts (veel werk maar ze waren minder doorweekt). Wemeldinge kwam goed en sterk uit de startblokken, het was ook gestopt met regenen en zelfs een klein zonnetje. Na de time out hebben we er toch nog 2 gescoord, Milan dribbelde door vanaf de middellijn en maakte goed af. Daarna wilde Sander ook scoren en omzeilde vele tegenstanders, Maar zijn schot ging op de paal, gelukkig was Ryan daar om hem toch in te schieten. Eindstand 7-0. Verder nog complimenten van de coach van de tegenstander voor het felle en goede verdedigen (Kay, Roy, Kai, Noah en Chloe). De JO9-1 stond vandaag voor de taak om eens een keer met overtuiging te spelen. Het weer werkte echter niet echt mee waardoor het niet alleen een strijd tegen de tegenstander werd maar ook tegen het weer. Warm blijven gebeurd ook door veel te blijven bewegen dat ging in de eerste helft redelijk waardoor er ook genoeg kansen voor ons waren die we eindelijk eens een keer verzilverde. We liepen dan ook langzaam uit. Tegenstander Arnemuiden werd ook niet echt gevaarlijk waardoor wij al snel de wedstrijd controleerde. De rust hebben we maar even overgeslagen om niet te veel last te hebben van de kou. Het beeld van de wedstrijd veranderde niet veel dus het was vooral bal opvangen overspelen en scoren wat we keurig deden. Trots op heel het team ondanks de regen en kou dat er zo doorgevoetbald werd. Eindstand SJO LEBO/SVN/VVB JO9-1  -  Arnemuiden JO9-2G  9-1. Jo9-2 ging uit naar Colijnsplaat. De eerste donkere maar vooral natte ochtend van t seizoen. De kinderen vonden t koud, dus lekker in beweging blijven om warm te blijven. Chantal opende de wedstrijd met 0-1 waarop colijn antwoorde met de 1-1. We speelden lekker over en bij balverlies veroverde we de bal weer goed terug. Samuel scoorde vervolgens de 1-2.Bij rust was het 2-2. Na rust vol goede moed de regen weer in, aangezien de supporters de warme kantine nog even niet konden verlaten misten zij een mooi goal! Chantal scoorde binnen een minuut de 2-3. Colijn kwam terug en onze verdediging was niet scherp. 4-3 waarop Chantal toch weer wist te scoren helaas was t niet genoeg. Colijn eindigde de wedstrijd met 7-4. Helaas maar Goed gespeeld als team. Jo-8 speelde vandaag in de stromende regen tegen VCK. Vandaag misten we onze keeper Nathan en spits Beau. Het begin van de wedstrijd ging redelijk gelijk op maar het was VCK die als eerste scoorde en snel daarna ook de tweede maakte. Daarna deed Jo 8 iets terug met een doelpunt van Luuk. Daarna was  VCK de sterkere op het veld en scoorde nog 3x voor de rust. Na de rust bleef het hard regenen was het opnieuw VCK die een doelpunt maakte. Ondanks de drie doelpunten die Lebo nog maakte kwam de eindstand op 4-11. Iedereen heeft hard gewerkt maar de omstandigheden waren niet erg prettig. Wellicht volgende week beter.Lebo/svn/bvb JO7-2 SSV'65 JO7-4. Vandaag de thuis wedstrijd tegen SSV met voetbalweer voor echte bikkels het was nat en fris. Maar iedereen zag het zitten en hadden er veel zin in ,het was voor de meeste ook al 3 weken geleden dat ze een wedstrijd gespeeld hadden. De wedstrijd begon vrij gelijk ,halfverwegen kregen we toch een beetje de overhand waardoor Sharon het 1e goal van de wedstrijd scoorde. Onze tegenstander probeerde het wel ,maar door een paar keer goed verdedigen van luca kregen ze geen kans. Een paar minuten later was het weer raak voor ons met een mooi goal van Lars. Tijd voor rust ,even naar binnen wat opwarmen,drinken en een appeltje. Tweede helft was het weer nog niets veranderd en moesten onze bikkels er weer doorheen. Lars was gelijk fanatiek en scoorde gelijk de 3-0 onze tegenstander had het taai en moest veel verdedigen. Ze vonden nog wel een gaatje bij ons en scoorde de 3-1. We konden dit beantwoorden met de 4-1 door de aanval van lars en Sharon. Einde wedstrijd met gejuich van onze JO7-2 waarbij 1 van onze tegenstander niet goed tegen kon en dat duidelijk liet merken door te zeggen dat zijn oren er zeer van deden. Lekker gevoetbald bikkels ,op naar de volgende.JO7-1 tegen meeuwen JO7-3. Gisterenmorgen was het voor het eerst echt koud en nat. Dat hadden de spelertjes nog niet gehad dit jaar en dat viel tegen. De tegenstander had 1 goeie speler die al vlug ons doel een paar keer wist te vinden hard binnen schoot. Hierdoor stonden we al vlot 0-4 achter. Damien wist namens ons als eerste te scoren. We gingen hierdoor 1-4 de rust in. Na rust kwamen we meer aan de bal en dat resulteerde in een doelpunt van Stan en daarna Quinn. Ook meeuwen scoorde nog. Omdat we aan beide zijden een paar kleintjes hadden die op het einde totaal verkleumd waren, zijn we iets eerder gestopt. Eindstand 3-6. Volgende keer beter.