0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
feb
20

KeesDuitOp zaterdagmiddag in Spui (Spui 1 - Lebo 1) was de nieuwe trainer Kees Duitemeijer aandachtig toeschouwer. Op vrijdagavond daarvoor de officiƫle handtekening onder de verbintenis. Kees volgt ................................. (Lees Meer)

onze huidige trainer Paulus Poortvliet op, die volgend seizoen aan het roer staat bij Veere. Dit na 4 mooie jaren bij Lebo. Natuurlijk hopen we met zijn allen dat Paulus vertrekt zoals hij ooit is begonnen: promotie naar de 3e klas. Directe promotie middels een kampioenschap zou een kroon op zijn werk zijn bij Lebo. We wensen natuurlijk Paulus veel succes de komende maanden, en hopen hem dan volgend seizoen weer te zien op het Lebo veld als trainer van Veere. (Maar dan wel met lege handen naar huis!). Aan het eind van het seizoen zullen we de nieuwe trainer verder aan uw voorstellen middels een intervieuw.